Daha Verimli Bir Çalışma Ortamı İçin Faydalanabileceğiniz 8 Yaratıcı Çözüm

1. iPad Ayaklığı

Artık iPad’ler bütün işi yapabiliyorken, neden ikinci bir monitöre para veresiniz ki? HoverBar ayaklıklar; masa, dolap ve monitör gibi pek çok farklı yüzeyde kullanılabilir. Ayarlanabilir kolu ile de istenilen açı ve yüksekliği elde edebilirsiniz.

Fiyatı: 79.99 USD

Daha Verimli Bir Calisma Ortami Icin Faydalanabileceginiz 8 Yaratici Cozum1

2. Cordies Kablo Düzenleyici

Minimalist tasarıma sahip Cordies Kablo Düzenleyici sayesinde hem sinir bozucu kablo karmaşasından kurtulun, hem de takılı olmayan kabloların masanızın altında kaymasını önleyin.

Fiyatı: 9.99 USD

Daha Verimli Bir Calisma Ortami Icin Faydalanabileceginiz 8 Yaratici Cozum2

3. Bluelounge Stüdyo Masa

Kablolar maalesef katlanmak zorunda olduğunuz şeylerden biridir, ama sürekli gözünüzün önünde olmaları gerekmez. Bluelounge’un tasarımında yer alan gizli çekmeceye bütün kablolarınızı koyabilir ve sonrasında bu kablolara kolayca ulaşabilirsiniz. Çok sinsice, değil mi?

Fiyatı: 599.95 USD

Daha Verimli Bir Calisma Ortami Icin Faydalanabileceginiz 8 Yaratici Cozum3

4. mStand 360 Laptop Ayaklığı

Laptop ayaklığı, duruşunuzu düzeltmek adına çok güzel bir çözümdür, fakat zaman zaman cihazı ayaklıktan çıkarmak zor bir iş olabilir. mStand 360 ayaklığın döndürme özelliği sayesinde, hiçbir şeyi söküp çıkarmanıza gerek kalmadan ekranınızı çevirebilir ve diğerleriyle paylaşımda bulunabilirsiniz.

Fiyatı: 59.90 USD

Daha Verimli Bir Calisma Ortami Icin Faydalanabileceginiz 8 Yaratici Cozum4

5. Ergotech 3’lü Monitör Ayaklığı

Ciddi bir komuta merkezine mi ihtiyacınız var? O zaman monitörünüzü Ergotech gibi sağlam bir 3’lü ayaklığa yerleştirmenin vakti gelmiş demektir.

Fiyatı: 228.99 USD

Daha Verimli Bir Calisma Ortami Icin Faydalanabileceginiz 8 Yaratici Cozum5

6. Humanscale M2 Monitör Kolu

Özellikle tıbbi uygulamalar ve müşteri hizmetleri merkezleri için oldukça faydalı olan Humanscale Monitör Kolu sayesinde artık ekranınızdaki bir içeriği başkasıyla paylaşmak son derece kolay. Rahat görüntüleme açıları elde edebilmek adına, spor salonunuza veya yurt odalarınıza kurabilirsiniz.

Fiyatı: 310 USD

Daha Verimli Bir Calisma Ortami Icin Faydalanabileceginiz 8 Yaratici Cozum6

7. Priz Yuvası

Hem kablo hem de priz için en etkili çözümlerden biri olan ve masanızın altında fazla yer kaplamayan bu priz yuvasını mutlaka denemelisiniz.

Fiyatı: 24.99 USD

Daha Verimli Bir Calisma Ortami Icin Faydalanabileceginiz 8 Yaratici Cozum7

8. Matias Klavye

Bilgisayar klavyesi ve dokunmatik tuş takımı arasında geçiş yapmaktan sıkıldınız mı? iPhone’nunuzu bu klavyeye bağlayın ve her iki cihazı da istediğiniz gibi rahatça kullanın. İkisi arasında geçiş yapmak içinse sadece bir düğmeye basmanız yeterli.

Fiyatı: 99.95 USD

Daha Verimli Bir Calisma Ortami Icin Faydalanabileceginiz 8 Yaratici Cozum8

Kaynak:Lifehack.org
Ceviri:LifehackTR.com
Çevirmen: Sedef Yakarışık

Bir Yorum Yaz